cropped-%d0%b7%d0%b0%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%bd%d0%b0-3592060-4662627-png
Начало » мракобесие

Смешно е как го каза, но страшното е какво каза!

Досега се смеехме на английския на Рая Назарян и с право, не може да говориш така, четейки от листа, освен ако не са ти написали английския текст с български букви за да ти е по-лесно. Друго обяснение за този позор няма! Но някой провери ли какво точно прочете тя? Защото то е страшно и опасно…

Прочетете...