Last Updated on 2 години ago by admin
Днес пишат за пореден случай на починала жена, при това дъщеря на известния журналист Иван Такев.
„На 40 години почина председателката на Българското египтологическо общество Деница Такева – Германова, съобщиха от организацията.“
Без да обяснят от какво е починала, като че ли е нормално, човек да умре на 40 години в разцвета на силите си от естествена смърт. Но не казват, че тя се е инжектирала три пъти с отровните бъркочи, съдържащи графенов оксид. И водеше пропаганда за „ваксинацията“.

Хвалеше се във фейсбук, че си сложила втори бустер, 7 месеца след първия. Тоест се е инжектирала три пъти.
Е, получи си го поради собствената си глупост! Три години водехме жестока битка срещу измислената ПЛАНдемия. Написахме десетки материали за вредните инжекции с графенов оксид, които убиват, осакатяват и разболяват здрави хора, причиняват безплодие и импотентност. Давахме хиляди факти и доказателства. Заведохме десетки преписки по това в полицията, в ГДБОП, в прокуратурата. Водехме дела срещу заповедите на здравните министри. Но най-вече, се мъчехме да просвещаваме обикновените хора и да ги предпазим от самоубийство. Не успяхме в голяма степен, но все пак, България остана с най-малко набодени в Европа и света. Около 11%, макар че държавната стъкмистика ги дава почти 29%. Първо лъжат, а второ и много от „инжектираните“ всъщност си купиха зелени сертификати. Така обогатиха лекарите, но пък останаха живи и здрави.
А ето как умират инжектираните в света.
И този процес няма спиране, до преди 6 месеца по непълни изчисления, жертвите на „ваксинацията“ в света бяха над 12 000 000 души. Сега вече са повече. Даже вече официални издания признават, че 90% от умиращите са „ваксинирани“. В момента обаче има светлина в тунела, защото в някои страни започнаха наказателни дела срещу участниците в пландемичния заговор.
Само когато умре някой известен човек, се вдига за кратко шум в медиите, които винаги премълчават причината за смъртта му. Вижте например този доктор Огнян Митев – директор на МБАЛ „Благоевград“, който пропагандираше инжектирането с графен оксид и показно се „ваксинира“ с отровата, след което и показно умря. Никак не ни е жал за него и другите такива безподобни глупаци, които не само се самоубиха, но подтикваха и другите хора да го направят.


Обаче за Цветан Томчев истински съжаляваме! Как можа този толкова стойностен човек, да направи такава самоубийствена глупост!


Ето и някои известни имена в България, за съжаление списъкът расте от ден на ден, но за обикновените нещастни хорица, подведени, излъгани или принудени, да си набият отровната инжекция с графен оксид, никой не се сеща, дори и роднините им. Ако има техни близки, нека да споделят.
- Георги Коритаров – журналист (1 доза)
- Ваня Костова – певица (2 дози)
- Доц. д-р Антоний Гълъбов – социолог и политолог (2 дози)
- Радосвет Радев – собственик на „Дарик Радио“ и крупен бизнесмен (две дози „Файзер“)
- Евгени Бакърджиев – политик
- Татяна Лолова – актриса
- Миро Атанасов – победител в „Big Brother“
- проф. Христо Мермерски – професор агробиолог и политик
- Деница Такева – Германова – египтолог
- Професор Ивайло Дичев – културолог
- доктор Огнян Митев – директор на МБАЛ „Благоевград“
- Цветан Томчев – журналист
А списъкът, ще се допълва от ден на ден, все повече и повече, като предупреждение за останалите…
Все пак има надежда и за инжектираните, има някои начини за детоксикация на организма от графен оксида. Публикували сме рецептата тук.
И другото е вярата в Бог и търсене на неговото опрощение, закрила и покровителство.
Не забравяйте да се включите в защитата на българския лев и правото да плащаме с налични пари. Електронните пари, означават електронен концлагер!


