Last Updated on 6 месеца ago by admin
Пресконференцията е на тема:
„Българите предявяват иск пред Народното събрание и пред Арбитражен съд в защита на българския лев и България като суверенна държава. Предоставяне на уникален инструмент за всенародно гласуване“
Участници:
Огнян Димитров, председател на Народна палата „Българска мяра”;
Стойчо Симов, Председател на Обществена академия за наука, образование, култура (ОАНОК);
Васил Милчев, член на УС на Народна палата „Българска мяра”;
Георги Георгиев, член на УС на „Народна палата „Българска мяра”;
Румен Спасов, член на УС „Обединение 29 София”.
Не забравяйте да се включите в защитата на българския лев и правото да плащаме с налични пари. Електронните пари, означават електронен концлагер!


